City Heli będzie otwierać wielkopowierzchniowe outlety odzieżowe.

Firma Outlet Polska zarządza siecią 20 franczyzowych outletów City Heli. Oprócz tego prowadzi ona również trzy hurtownie, w których zaopatrują się właściciele sklepów działających w sieci oraz niezrzeszeni przedsiębiorcy. Firma wprowadza również nowy model outletów City Heli.

– Obecnie ruszamy z nowym projektem wielkopowierzchniowych outletów (od 300 m2), które będą działały pod marką City Heli. Sklepy będą przypominały industrialne, fabryczne wnętrza – zapowiada Jacek Rucki, brand manager w firmie Outlet Polska. – Franczyzobiorca będzie mógł wykorzystać tu efekt skali i czerpać stosunkowo wysokie zyski przy relatywnie niewielkich nakładach finansowych – podkreśla Rucki.

Do końca roku sieć franczyzowa City Heli ma powiększyć się o 15 nowych sklepów w Polsce. Firma zamierza też wprowadzić swoje outlety do kolejnych krajów, na początek będzie to Rumunia.

Outlety City Heli mają przeważnie 40-80 m\ Na wyposażenie lokalu trzeba przeznaczyć 600-700 zł/ m2, co często wystarcza na całość inwestycji. Franczyzobiorca może uzupełniać ofertę sklepu, zaopatrując się u dostawców innych niż Outlet Polska, jednocześnie korzystając z wielu partnerskich przywilejów. Przystąpienie do sieci kosztuje 100 zł. Opłata miesięczna przeznaczona jest na działania marketingowe i wynosi ok. 300 zł.

Franczyzodawca pomaga w przygotowaniu sklepu do otwarcia oraz w jego prowadzeniu. Dostarcza również materiały promocyjne i gadżety reklamowe. Niedawno Outlet Polska umożliwiła swoim klientom hurtowym zakupy na sztuki, których można dokonywać m.in. za pośrednictwem e-sklepu. Poszerzyła się również paleta marek dostępnych w sklepach City Heli, wprowadzono też do nich akcesoria największych światowych brandów takich jak Ralph Lauren, Abercrombie, Lacoste, Hilfiger czy Burberry.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla wszystkich

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Dynamika cen w godzinach szczytu: strategie taryfowe w branży taxi

W branży taxi, tak jak w wielu innych sektorach transportowych, ceny mogą ulegać zmianom w…