Dom Dla mężczyzny Jacy producenci aut ciężarowych, cieszą się największym zainteresowaniem?

Jacy producenci aut ciężarowych, cieszą się największym zainteresowaniem?

2 min odczyt
0
0
152
Scania

Jacy konkretni producenci aut ciężarowych, cieszyli się w ostatnich latach największym zainteresowaniem? Czy wiele się w tym zakresie zmieniło, jednocześnie kto króluje w sprzedaży ciągników nie tylko na europejskich ale też innych rynkach zbytu? Trzeba przyznać, iż aktualnie króluje Daf, jakiego aut w 2021 najwięcej zarejestrowano choć ciekawostką może być fakt, iż w USA i Kanadzie na prowadzeniu jest VOLVO oraz Scania.

Obaj producenci również na naszym kontynencie, notują całkiem przyzwoite wyniki sprzedaży choć konkurencję mają znacznie większą niż w innych krajach. W końcu bądź co bądź w tyle nie zostaje Renault, lub Mercedes-Benz, MAN oraz Iveco, i systematycznie rośnie sprzedaż samochodów ciężarowych jak też zarejestrowanych właśnie tych producentów.

Reklama: Akcesoria motocyklowe Rybnik

Śmiało więc można powiedzieć, że cały ranking producentów samochodów ciężarowych jest nie tylko zbliżony do siebie, ale prezentuje wręcz te same marki, jest to spowodowane kontynuowaniem serii różnych modeli, niech za przykład posłuży tutaj Renault Magnum.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Naczelny
Załaduj więcej Dla mężczyzny

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czy fizjoterapia, zalicza się do sprawdzonych metod leczenia?

Czy o fizjoterapii, można mówić jako o sprawdzonej metodzie leczenia naszych dolegliwości,…