Dom Dla mężczyzny Najtańsze motocykle ADV w 2022 roku

Najtańsze motocykle ADV w 2022 roku

2 min odczyt
0
0
407

BMW G 310 GS

Reklama: Skutery Racibórz

Jeśli duży R 1250 GS jest poza twoim przedziałem cenowym, może podstawowy G 310 GS jest bardziej w twoim  przedziale cenowym? GS, G 310 GS z pewnością wygląda wyjątkowo ze swoim przednim dziobem, minimalnym flyscreenem, pionowymi paskami i  stylizacją przygodową.

A będąc BMW, choć cena może być niewielka,  nie  rezygnuje  z  niczego pod względem dopasowania i wykończenia.  To  jeden dobrze skomponowany motocykl.

Moc pochodzi z pojedynczego cylindra o pojemności 313 cm XNUMX, więc nie ma  obaw,  że będzie zbyt mocny, jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z jazdą terenową.  Masz  zawieszenie  o długim skoku, które jest w zasadzie obowiązkowe dla  ADV, i 19-calowe odlewane aluminiowe  przednie koło. Koła ze szprychami byłyby lepsze do poważnego terenu, ale jeśli naprawdę zaczynasz,  prawdopodobnie nie będzie to  miało jeszcze znaczenia.

Jak na tak mały motocykl,  pozycja do jazdy jest strasznie wygodna  dla dorosłych. Będąc  BMW,  nie musisz  się  zbytnio  martwić o niezawodność, a jeśli  napotkasz  problem,  sklep BMW nie będzie trudny do znalezienia.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej sitab
Załaduj więcej Dla mężczyzny

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Zmierz się z uzależnieniem, i zacznij żyć w trzeźwości

Zdajesz sobie doskonale sprawę, iż nałóg w których tkwisz i z jakim sobie nie radzisz zupe…