SISLEY

6 min odczyt
0
0
435
SISLEY

SISLEY TO RODZINNA FIRMA O POLSKICH KORZENIACH WSPÓŁZAŁOŻYCIELKA MARKI ISABELLE D’ORNANO – POCHODZI Z ARYSTOKRATYCZNEGO RODU POTOCKICH

 

O sposobie funkcjonowania ich biznesu mówi: Jedną z zalet firmy rodzinnej jest to, że nikt nie narzuca nam żadnych ograniczeń, co oznacza, że sami decydujemy o wszystkim. Nie działamy jak koncern, dla którego najważniejsze są wyniki sprzedaży. Działamy według własnych reguł, bez żadnego marketingowego przymusu. Jesteśmy niezależni, to wyjątkowy komfort. Ta strategia zadecydowała o luksusowym charakterze i prestiżowej pozycji marki.

W 2016 roku został wprowadzony na rynek najnowszy krem luksusowej marki Sisley – Sisleya l’lntegral Anti-Age. Stanowi on nową formułę powstałego W 1999 roku kultowego kremu odmładzającego Sisleya Global Anti-Age, który szybko stał się światowym bestsellerem, ponieważ jako pierwszy oferował kompleksowe podejście do oznak wieku, optymalizując środowisko życia komórek. Dzięki nowym zdobyczom nauki, formuła najnowszego kremu jest odpowiedzią nie tylko na widoczne oznaki starzenia genetycznego i środowiskowego, ale także, po raz pierwszy, na starzenie behawioralne, związane ze stylem życia. Uważa się, że wpływa ono na przeważającą część wszystkich procesów starzenia, nawet w większym stopniu niż starzenie genetyczne. Nowa formuła Sisleya zapewnia komórkom idealny „ekosystem” dzięki wzbogaceniu jej o nowe składniki, które wpływają na trzy kluczowe procesy cyklu życiowego komórki: rytm dobowy, energię i długość życia komórek. W recepturze kremu zawarte zostały nowatorskie składniki: wyciąg z lindery ułatwia ponowną synchronizację biologicznego rytmu skóry – nocną odnowę i dzienną ochronę przed szkodliwymi czynnikami. Dzięki temu metabolizm komórkowy powraca do optymalnego poziomu. Ekstrakt z albicji jedwabistej usprawnia wytwarzanie energii w mitochondriach komórek dając im „napęd” do regeneracji. Kompleks protein sojowych i drożdżowych przyczynia się do ochrony telomerów – końcówek chromosomów, których długość jest skorelowana z długością życia komórki. Zapewnia też utrzymanie prawidłowej sekwencji DNA komórkowego. Skuteczność nowego kremu została dowiedziona w serii testów klinicznych, które wykazały, że Sisleya L’lntegral Anti-Age zapewnia wyraźne zmniejszenie oznak zmęczenia, bardziej zrelaksowane rysy twarzy, świetlistość cery. Uodparnia także skórę na stres oksydacyjny, zapobiegając niszczycielskiej działalności wolnych rodników. Nawilża, odżywia i koi podrażnienia. Zdecydowanie redukuje zmarszczki oraz wyraźnie poprawia gęstość i sprężystość skóry zmniejszając ryzyko jej wiotczenia Ten nowatorski produkt dostępny jest w dwóch konsystencjach – lekkiej dla cery normalnej i komfortowej dla cery suchej i bardzo suchej. Przyjemność stosowania wzmacnia aromat naturalnych olejków eterycznych z lawendy i majeranku. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie kremu rano i wieczorem.

Reklama: Salon urody Rzeszów

HUBERT D’ORNANO BYŁ PRAWDZIWYM PIONIEREM

STWORZYŁ FIRMĘ SISLEY W 1976 ROKU, W CZASACH GDY PRZEMYSŁ KOSMETYCZNY NIE DOCENIAŁ JESZCZE OGROMNEGO POTENCJAŁU ROŚLIN I OLEJKÓW ETERYCZNYCH

Podążając za swoją wizją sprawił, że laboratoria badawcze Sisley wyspecjalizowały się w fitokosmetologii, stosując naturalne ekstrakty roślinne i olejki eteryczne we wszystkich produktach marki. Ich czystość i wysoka jakość gwarantują maksymalną efektywność produktów i ich znakomitą tolerancję dla skóry. Olejki eteryczne mają właściwości antybakteryjne, działają jak naturalny konserwant, dzięki czemu możliwe jest ograniczenie ilości chemicznych substancji w formule kremu.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla kobiety

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Czym zajmuje się nurek podczas prac podwodnych?

Najczęstsze prace podwodne Prace podwodne są pracami, które są wykonywane przez zawodowych…