CATERING ZDROWE MENU

Zdrowe menu to jeden z najważniejszych pierwiastków zdrowego stylu życia. Nasz smaczny kucharz i doświadczony dietetyk, dbają o to by dieta jaką zamawiasz była pełna witamin i składników odżywczych, które zapewnią Ci energię i dobre samopoczucie przez cały dzień.

Optymalnie dobrane makrosktadniki i wysokiej jakości produkty, nie zawierające zbędnych konserwantów i ulepszaczy smaku są wsparciem dla Twojego organizmu w osiąganiu lepszych wyników w sporcie oraz zdrowym stylu życia.

F+B SPORT

Nie sztuką jest kupić odżywkę, sztuką jest właściwie ją dobrać do swoich indywidualnych potrzeb. Kup dokładnie to, czego potrzebuje Twój organizm. Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów – pomogą Ci w doborze optymalnego suplementu, eliminacji błędów, ustawienia kompleksowego programu wspomagania.

KOLAGEN DLA BIEGACZY

Wraz z wiekiem nasze ciała tracą zdolność do produkcji kolagenu. Większość z nas najpierw zauważa utratę elastyczności skóry, ale brak kolagenu wpływa również na funkcjonowanie naszych stawów, ścięgien, zdrowie układu sercowo-naczyniowego, a nawet na nasz nastrój i jakość życia!

suplementy
suplementy

Skutecznym sposobem zapobiegania przedwczesnemu starzeniu jest regularne stosowanie  dobrego suplementu diety ActivHealth COLLAGEN MAX. W przeciwieństwie do tradycyjnych suplementów kolagenowych, COLLAGEN MAX zawiera czysty liofilizowany kolagen rybny, pozyskiwany unikalną metodą. Poza najwyższej jakości kolagenem, COLLAGEN MAX zawiera mleko kozie, aronię i żurawinę. Te naturalne substancje dostarczają organizmowi niezbędnych witamin i minerałów, a także silnych antyoksydantów pomagających w walce z wolnymi rodnikami.

AAKG

Kompleksowe połączenie zapewniające najlepszą możliwą pompę treningową! 4000mg argininy i 1500mg jabłczanu cytruliny, to najlepszy zestaw po jaki możesz sięgnąć przed treningiem. Poczuj, jak Twoje mięśnie stają się nabite, twarde i większe niż kiedykolwiek!

TEST GROW

Potężna formuła stymulująca znacznie większe wydzielanie własnego testosteronu oraz utrzymywanie zwiększonej jego produkcji przez długi okres. Dobór składników jest starannie przemyślany, każdy z nich działa osobno potęgując jednocześnie efekt końcowy stosowania tego produktu

PUMP

ALLNUTRITION Pump to wysoka dawka cytruliny, zamknięta w małej, poręcznej buteleczce! 2700 mg Cytruliny zapewni niesamowite doznania treningowe! Maksymalna pompa, bez uczucia pobudzenia! Zawsze w Twojej torbie, zawsze kiedy potrzebujesz!

ATLAS CREATINE – CREATINE SUPPLEMENT FOR ATHLETES

Pokonaj swoje zmęczenie. Popraw wytrzymałość organizmu. Przyspiesz odbudowę włókien mięśniowych.

Unikalna formuła suplementu diety Atlas Creatine od IRIDIUM LABS pomaga zniwelować zmęczenie, buduje suchą masę mięśniową oraz wspiera koncentrację. Zawarta w suplemencie diety kreatyna ułatwia produkcję energii (ATP), zwiększa procesy anaboliczne i stymuluje wzrost białek mięśniowych. Z Atlas Creatine zwiększysz siłę skurczu mięśni oraz nawodnienie komórek mięśniowych. Będziesz mógł ćwiczyć o wiele dłużej i skuteczniej, a dodatkowo przyspieszysz okres regeneracji nawet po intensywnym treningu.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Dla wszystkich

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Układanie paneli podłogowych

Montaż paneli nie jest skomplikowany, ale wymaga jednak pewnego przygotowania paneli i pom…