Kiedy patrzymy na zdjęcia ślubne zrobione zaledwie 5-6 lat temu, dostrzegamy olbrzymią różnicę pomiędzy tym co fotografia ślubna oferowała kiedyś o co oferuje dzisiaj. Propozycja fotograficzna zawierała zazwyczaj fotoreportaż z dnia ślubu wraz z sesją plenerową ewentualnie studyjną, wykonywaną tego samego dnia. Młoda Para otrzymywała odbitki zdjęć ułożone idealnie w albumie i ekstra ujęcia zapisane na płycie. Czy wywoływały zachwyt czy rozżalenie i rozczarowanie, były jedyną pamiątką z wyjątkowego momentu naszego życia, którego nie dało się już drugi raz powtórzyć.

Dziś, warianty usług i możliwości oferowanych przez profesjonalnych fotografów są tak szerokie, że nie sposób ich zapamiętać. Umawiając termin z wyprzedzeniem możemy od razu w naszym pakiecie skorzystać opcję sesji przedślubnej, a wykonane zdjęcia wykorzystać jako tło oryginalnych zaproszeń ślubnych.

Reportaż z ceremonii kościelnej jak i zdjęcia z wesela są zazwyczaj pamiątką dla gości by na długie lata pamiętali jak świetnie się bawili z nami. Co zatem dla Młodej Pary? Przede wszystkim sesja ślubna, która odbywa się długo po weselu, kiedy emocje już dawno opadły, stres związany z przygotowaniami odszedł w zapomnienie, a zostały jedynie wspomnienia wyśmienitej zabawy i zadowolonych gości. W szampańskich humorach zainteresowani wraz z fotografem zaczynają tworzyć sztukę niebanalną, w której bohaterzy malują twarze, stylizują się na wybranych bohaterów, wiszą nad urwiskiem, piją kawę zatopieni całkowicie w wodach pobliskiego jeziora bądź beztrosko jadący na tandemie wiejską piaszczystą drogą. Nieważna zniszczona i pobrudzona suknia ślubna, potargany garnitur, rozwiane włosy, źle ułożona fałda welonu. Ograniczeniem jest tylko ludzka wyobraźnia. Liczy się pomysł, oryginalność, ekspresja i ukryty przekaz, który na twarzach oglądających będzie wywoływał zróżnicowane emocje wśród oglądających. Fotografia ślubna dziś jest sztuką w całym słowa znaczeniu i w ten sposób jest postrzegana przez profesjonalistów.

Facebook Comments
Załaduj więcej podobnych artykułów
  • Jak zrobić żyrandol?

    Producent żyrandoli bierze odpowiedzialność za własne działania. Metal, plastik oraz papie…
  • Auta z USA

    Samochody z USA są sprowadzane od lat Klienci wielokrotnie wybierają dobre pojazdy i są ni…
  • Wyciek wody łatwo usunąć

    Profesjonalnie, szybko i niedrogo -tak działa firma Lakus sp. z o.o. Jej pracownicy usuwaj…
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Bez kategorii

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak zrobić żyrandol?

Producent żyrandoli bierze odpowiedzialność za własne działania. Metal, plastik oraz papie…